Cehovi Udruženja obrtnika grada Zagreba

Ceh tradicijskih i umjetničkih obrta

Upravno tijelo ceha tradicijskih i umjetničkih obrta

  • Goran Maretić (Sekcija proizvođača suvenira), predsjednik Ceha 
  • Goran Jelinek ( Sekcija zlatara i urara ) potpredsjednik Ceha

Ceh uslužnih djelatnosti

Upravno tijelo ceha uslužnih djelatnosti

  • Igor Plenković (Sekcija RTV elektroničara i Sekcija preciznih mehaničara) – predsjednik Ceha
  • Damir Juretić (Sekcija kemijskih čistača) –potpredsjednik Ceha
  • Spomenka Fabijančić (Sekcija cvjećara) – tajnica Ceha
  • Ivan Bedek (Sekcija automehaničara) –  potpredsjednik
  • Dragutin Trčak (Sekcija autostruke) – član
  • Miljenko Glogović (Sekcija fotografa) – član

Ceh građevinsko uslužnih djelatnosti

Upravno tijelo ceha građevinsko uslužnih djelatnosti

  • Tomislav Pudić ( Sekcija građevinara ) - predsjednik Ceha
  • Sendi Numan ( sekcija plinoinstalatera i plinoservisera ) - potpredsjednik Ceha
  • Zoran Brdar ( Sekcija građevinara ) - tajnik Ceha
  • Branko Stričak ( Sekcija limara i vodoinstalatera ) - potpredsjednik Ceha
  • Nenad Zrinski ( Sekcija dimnjačara ) - tajnik Ceha
  • Darko Horvat ( Sekcija instalatera centralnog grijanja i klimatizacije ) - član 
  • Antun Seuček ( Sekcija soboslikara, ličilaca i pismoslikara ) - član 
  • Mladen Leš ( Sekcija električara ) - član

Ceh intelektualnih usluga gospodarskog karaktera

Upravno tijelo ceha intelektualnih usluga gospodarskog karaktera

  • Miljenko Milanović – predsjednik Ceha
  • Hrvoje Grajner - potpredsjednik Ceha
  • Marina Perković- tajnica Ceha
  • Marijo Miletić, član
  • Biserka Cvijetinović - član
  • Vlasta Mustar - član
  • Dina Filipović Grgurić - član

Ceh proizvodnog karaktera

Upravno tijelo ceha proizvodnog karaktera

  • Alma Jatić Hasanbegović (Sekcija metalaca) – predsjednica Ceha
  • Dora Rubić ( Sekcija krojača )-potpredsjednica Ceha
  • Josip Žuglić (Sekcija metalaca) – tajnik Ceha
  • Renato Bočak (Sekcija postolara) – član
  • Drago Dević (Sekcija staklara) – član
  • Andreja Gredičak  (Sekcija optičara) – član
  • Ivan Halužan (Sekcija stolara) – član
  • Marijan Hudetz (Sekcija knjigoveža, kartonažera i papirne konfekcije) – član
  • Alan Prežec (Sekcija mesara i Sekcija pekara) – član
  • Zlatko Tkalčević (Sekcija plastičara) – član
  • Miljenko Vuk (Sekcija kožne galanterije) – član

Ceh frizera i kozmetičara

Upravno tijelo ceha frizera i kozmetičara

  • Ivica Zanetti  ( Sekcija frizera ) – predsjednik Ceha
  • Antonija Tretinjak ( Sekcija kozmetičara ) - potpredsjednica Ceha
  • Hata Novalija ( Sekcija frizera )  - tajnica Ceha
  • Spomenka Krebsz ( Sekcija frizera ) - član
  • Lucija V. Brezovec ( Sekcija frizera ) - član
  • Amela Pejković ( Sekcija frizera )- član
  • Renata Šmida  ( Sekcija kozmetičara ) - član
  • Valerija Štokić ( Sekcija kozmetičara )- član
  • Anđelka Lončar ( Sekcija frizera ) - član