46. Dan obrtnika - priznanja

PRIZNANJA

Zagrebački velesajam, restoran Gastro Globus– 12.06.2011.

Dan obrtnika je prigoda da Udruženje obrtnika grada Zagreba zahvali svim obrtnicima koji svojim osobnim angažiranjem doprinose radu Udruženja, komorskog sustava i obrtništva u cjelini.

1.

„STATUA“ je najviše priznanje koje Udruženje dodjeljuje obrtnicima koji daju

izniman doprinos u razvoju komorskog sustava, postignute poslovne rezultate i promidžbu obrtništva.

Dobitnici su:

IVAN MASNJAK,
ZLATKO PROSINEČKI
2 . VELIKA ZLATNA PLAKETA dodjeljuje se Za značajne uspjehe u obrtništvu te unapređenje obrtničkih asocijacija i strukovnog organiziranja

Dobitnik je:

IVAN MLADIĆ
3. ZLATNA PLAKETA S PISANIM PRIZNANJEM dodjeljuje se obrtnicima za dugogodišnji rad, poslovne uspjehe i doprinos razvoju obrtništva. Ove godine dobitnici su:

JURAJ FILIPČIĆ (kožni galanterist )
PREDRAG GOSTIMIROVIĆ ( fotograf )
NENAD KUZMAN ( plinoinstalater )
TOMISLAV PUDIĆ ( građevinar )
MARKO TOMEŠIĆ ( dimnjačar )
4. SREBRNA PLAKETA S PISANIM PRIZNANJEM dodjeljuje se za doprinos u razvoju i promidžbi obrtništva te unaprjeđenje struke, a dobitnici su:

MARIJANA BABIĆ ( frizer )
ISABELA AMELI BONYAJ ( intelekt.usl.)
STJEPAN CRLJEN ( dimnjačar )
MIJO ILJKIĆ ( građevinar )
IVICA KOVAČ ( dimnjačar )
TOMISLAV PETKOVIĆ ( kožna galant.)
BRANKO STRIČAK ( limari i vodoinst.)
ROBERT TÖPFER ( električar )
5. BRONČANU PLAKETU S PISANIM PRIZNANJEM Udruženje dodjeljuje za osobni doprinos u radu Udruženja i poslovne uspjehe. Dobitnici brončane plakete su:

BISERKA CVIJETINOVIĆ ( intelekt.usl. )
MATO GELJIĆ ( građevinar )
MLADEN KROFLIN ( limar i vodoinst. )
IVAN MEDVED ( električar
HATA NOVALIJA ( frizer )
RENATA PTIČAR ( kemijski čistač )
VALENT ŠPREM ( automehaničar )
BOJAN VUČIČEVIĆ ( automehaničar )
Udruženje obrtnika grada Zagreba dodjeljuje posebna priznanja za očuvanje obiteljske tradicije i promicanje ugleda obrtništva.

6. PLATINASTI OBRT je priznanje koje se dodjeljuje za očuvanje obiteljske tradicije obrta više od 60 godina i promicanje ugleda obrtništva.

APM GRAĐEVINSKI OBRT, vl. Ante Pokupčić
„BOVJE“LIMARKO INSTALATERSKI I PROIZVODNI OBRT, Franjo Trumbetaš
FOTO ATELIJER ŠTIMAC“, vl, Diana Štimac-Grzelj
FRIZERSKI SALON „ TONI „ vl. Ana Markovinović Žižanović
GRAĐEVINSKI OBRT „GR- TROJNAR ANTUN“, vl. Antun Trojnar
PEKARKO-UGOSTITELJSKI I TRGOVAČKI OBRT „ ŠUBIĆ „ vl. Davor šubić
PEKARNA „KOS“, vl. Renata Sedak
PEKARSKI OBRT, vl. Miroslav Trajković
ZLATARKO TRGOVAČKI OBRT, vl. Renato Medaković
7. ZLATNI OBRT je priznanje za očuvanje obiteljske tradicije više od 50 godina.

ZLATAR“ ZLATARKI OBRT, vl. Kruno Krznarić
ZLATAR-DRAGULJAR“ ZLATARKI OBRT, vl. Biserka Jakšić
ZLATARNICA „ BASHOTA „ vl. Đuro Bashota
8.SREBRNI OBRT je priznanje za očuvanje obiteljske tradicije više od 35 godina.

ALATMEHANIKA“, vl. Miroslav Martonja
AUTOLIMARIJA, TERMOLAKIRNICA, TRGOVINA I USLUGE , vl Mladen Pečnik
CVJEĆARNICA ŠTEFICA, vl. Štefica Stamenković
FRIZER ZA ŽENE „HALIDA“, vl. Halida Grgić
GRADITELJ“ GRAĐEVINSKI Obrt, vl. Zoran Brdar
JURINČIĆ ATT“, vl. Damir Jurinčić
LIMARKI I VODOINSTALATERKI OBRT IVICA OBAJDIN, vl. Ivica Obajdin
LIMARKI I VODOINSTALATERKI OBRT, vl. Željko Hanžek
PROIZVODNJA OPRUGA, Alma Jatić Hasanbegović
T.PLAST“ IZRADA ALATA I PRERADA PLASTOMERA, vl. Miroslav Tončić
TUCMAN „ KOŽNA GALANTERIJA, Zlatko Tucman