Cehovi Udruženja obrtnika grada Zagreba

Ceh tradicijskih i umjetničkih obrta

Upravno tijelo Ceha tradicijskih i umjetničkih obrta 
mandatno razdoblje 2022.-2026.

  • DANIJELA HALUŽAN GLUMBIĆ (Sekcija proizvođača suvenira)- predsjednica
  • SPOMENKA FABIJANČIĆ( Sekcija florista) - potpredsjednica
  • RENATO MEDAKOVIĆ ( Sekcija zlatra i urara ) - član
  • TOMISLAV PETKOVIĆ ( Sekcija kožna galanterija ) - član
  • MARIJAN HUDETZ ( Sekcija knjigoveža, kartonažea i papirne konfekcije ) - član

Ceh uslužnih djelatnosti

Upravno tijelo Ceha uslužnih djelatnosti
mandatno razdoblje 2022.-2026.

  • DAMIR JURETIĆ ( Sekcija kemijskih čistača) –predsjednik 
  • MILJENKO GLOGOVIĆ ( Sekcija fotografa ) - potredsjednik 
  • ROBERT BALOG ( Sekcij automehaničara ) - član
  • DAMIR BLAŽUN (Sekcija autostruke ) – član
  • MATO BLAŽANOVIĆ (Sekcija fotografa) – član
  • VLADO BADROV (Sekcija fotografa) – član
  • BLAŽ ĆURKOVIĆ (Sekcija kemijskih čistača) – član
  • IGOR PLENKOVIĆ ( Sekcija RTV mehaničara ) - član

Ceh graditelja

Upravno tijelo Ceha graditelja 
mandatno razdoblje 2022.-2026.

  • ZLATKO PROSINEČKI ( Sekcija graditelja ) - predsjednik Ceha
  • ZORAN BRDAR ( Sekcija graditelja ) - potpredsjednik Ceha
  • DARKO HORVAT ( Sekcija strojarskih instalacija ) - član 
  • NENAD KUZMAN ( Sekcija plinoinstalatera i plinoservisera ) - član
  • TOMISLAV PUDIĆ ( Sekcija graditelja ) - član
  • ŽELJKO VASILJEVIĆ ( Sekcija graditelja ) - član
  • NENAD ZRINSKI ( Sekcija dimnjačara ) - član
  • RUDOLF PUNTARIĆ ( Sekcija električara ) - član 

Ceh intelektualnih usluga gospodarskog karaktera

Upravno tijelo Ceha intelektualnih usluga gospodarskog karaktera 
mandatno razdoblje  2022.-2026

  • MILJENKO MILANOVIĆ / Sekcija intelektualne djelatnosti / – predsjednik
  • ANITA SLAVICA PRKA ĐURAŠIĆ / Sekcija prevodirelja, edukatora, tumača i izdavača / - potpredsjednica 
  • INGA DVOJKOVIĆ / Sekcija vetrinara i groomera / - član
  • DARKO ŠTAUDINGER, Sekcija rečinalno programiranje i grafički dzajn /- član
  • DAMIR ŽIDANIĆ / Sekcija računovodstvo i knjigovodstvo / - član
  • JASMINKA RODIĆ / Sekcija njega i skrb / - član
  • MISLAV ANTE OMAZIĆ / Sekcija consulting /- član
  • BISERKA CVIJETINOVIĆ / Sekcija osiguranje i financiej / - član
  • DINA FILIPOVIĆ GRGURIĆ / Sekcija osiguranje i zaštita / - član

Ceh proizvodnog karaktera

Upravno tijelo Ceha proizvodnog karaktera
mandatno razdoblje 2022.-2026.

  • ALMA JATIĆ HASANBEGOVIĆ (Sekcija metalaca) – predsjednica 
  • TOMISLAV KUNA ( Sekcija krojača, krznara, klobučara-kapara, kišobranara )-potpredsjednik
  • THOMISLAV CEROVEČKI ( ( Sekcija krojača, krznara, klobučara-kapara, kišobranara) – član
  • ZDRAVKO CRNARIĆ (Sekcija stolara) – član
  • SANEL KANURIĆ (Sekcija mesara) – član
  • DAMIR MARKOVIĆ (Sekcija staklara) – član
  • SANDRA ROJTINIĆ ŠTIMAC  (Sekcija optičara) – član
  • STJEPAN RUŽDJAK (Sekcija plastičara) – član
  • DARIO SEMENČIĆ ( Sekcija postolara ) - član

Ceh frizera i kozmetičara

Upravno tijelo Ceha frizera i kozmetičara
mandatno razdoblje 2022.-2026.

  • ANTONIJA TRETINJAK ( Sekcija kozmetičara ) – predsjednica Ceha
  • AMELA PEJKOVIĆ ( Sekcija frizera ) - potpredsjednica Ceha
  • ANA KUNA ( Sekcija frizera )  - član
  • MARIJA HERCIGONJA  ( Sekcija frizera ) - član
  • VIŠNJA PANENIĆ ( Sekcija frizera ) - član
  • VALERIJA ŠTOKIĆ ( Sekcija kozmetičara )- član